| Tutuianu_Razvan_1999 a întrebat:

Buna TPU
ai vreo sansa in Romania daca iti alegi o cariera de web developer?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu ai? e domeniul cu cea mai mare ascensiune in momentul de fata

| OnuOnulică a răspuns:

Da, ai o sansa. Atata timp cat tie iti place si te pasioneza poti sa scoti bani pe viitor.

| anonimg a răspuns:

Da. Gandeste-te si la companiile internationale care sunt in tara noastra, nu doar la cele nationale.

| StefanKogut a răspuns:

O mentiune in plus fata de antevorbitori: o cariera de web developer e cam nisata, alege-ti una de developer nu doar pentru web si vei fi ok.

| Tutuianu_Razvan_1999 explică (pentru StefanKogut):

Ok mersi tuturor ideea era ca sunt a 9 a si deja am invatat html si ma gandeam la ce pot face pe viitor.
multumesc tuturor

| Aretha a răspuns:

Why not, internetul e viitorul!