| Alogin a întrebat:

ajutati-ma repede. Acum mi-am reinstalat windowsul si nu imi apar culorile normal nu stiu dc nu am instalat decat netul acum nimic altceva cine stie ce poate fi puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| IonutzIonutz a răspuns:

Trebuie sa instalezi driver-ul la placa video si se rezolva. Daca nu stii cum se numeste poti sa afli usor cu "Everest", sau "Aida". Bafta!

8 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Iti trebuie driverul video.Nu le ai pe un CD? Pana acum cum ai facut windowsul fara driverul video?

| Alogin explică (pentru spaghetty):

Nu l`am facut eu si nu stiu.Mergea inainte sa bag cd de reinstalare il am de la cineva

| sdhashsah a răspuns:

Restul de drivere ce faci cu ele, instaleazale si pe restul video, sunet etc. si dupa aia vezi ce se intampla. Daca inainte de reinstalare nu ai avut aceasta problema atunci posibil sa fie din cauza driverelor.

| Alogin explică (pentru sdhashsah):

Imi poti da un site cv cu driver windows xp sp2

| sdhashsah a răspuns (pentru Alogin):

NU asa se cauta driverele spune modelul placi de baza, al placi video. Trebuie sa mergi pe pagina producatorului si de acolo descarci driverele care sunt cele mai bune si potrivite.

| Alogin explică (pentru sdhashsah):

Si nici rezolutia nu merge

| sdhashsah a răspuns (pentru Alogin):

Drivere lipsa

| Sarudman a răspuns:

Poate e de vina placa video sau monitoru