| Constantin_Cristian_1999 a întrebat:

Salut, recent mi-am reinstalat windowsul si nu imi mai merge netul.
Imi spune ca nu gaseste network. VA ROG SA MA AJUTATI.

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Descarca de undeva 3dp chip net si o sa iti instaleze driverul.

3 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Banuiesc ca ti-ai instalat xp, deoarece daca iti instalai wp7 se instalau direct.
Tot ce trebuie sa faci este sa instalezi driverul pe care l-ai primit cand ti-ai cumparat calculatorul.

| VladyXR a răspuns:

Ai discul de la placa de baza? baga si acolo ai driverul pentru netul care va fi special pentru tine.

| presus a răspuns:

Nu ti s-au instalat niste drivere. Probabil ti-ai instalat Windows XP, iti recomand Windows 7.