| SintSmekerulTpu a întrebat:

Am aceasta imprimanta http://m.emag.ro/......YCJKBBBM/. Sa terminat cartușu roz si le-am dus la service, le-a umplut toate si cand am ajuns acasă imprimanta spun ca sunt goale dar ele sunt pline se vede cand pui mana acolo pe burete! Ce e de facut? De ce spun ca sunt goale cand ele sunt pline.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cartusele au un chip care trebuia resetat de catre cei care le-au umplut.

| MskDesign a răspuns:

Probabil trebuie sa resetezi eroarea de la imprimanta! Cel mei bine este sa ceri celor care ti-au reincarcat cartusele.