| Oanna96 a întrebat:

Am achizitionat un laptop nou Acer aspire e15. Problema este ca trebuie sa instalez windows-ul dar inainte de asta laptop-ul trebuie sa-si faca nu stiu ce configurare....La un momentdat îmi apare pe ecran : "please type less/Gpl and less/copyright", scriu dar degeaba îmi spune : no such file or directory. Deci ce trebuie sa fac? Mentionez ca mai am un cd care a venit la pachet. Presupun ca acela este vreun driver.va rog frumos sa ma ajutati. Dau funda.multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acela e free dos oanna, chemi pe cineva acasa la tine i dai x ron si isi instaleaza un windows simplu, nu lasa pe oricine sa-si bage mana in laptop, ai nevoie de un windows bun apoi de drivere bune, poti instala unu de pe technet /Microsoft dar e pe 3 luni, windowsurile pirate au VIRUSI sa stii de asta trebuie ceva original, nu pot sa te ajut mai mult ca te-as ajuta nu ma pot teleporta in orasul tau

| K0sti a răspuns:

Te duci la service!