| Eusebiu024 a întrebat:

Am achizitionat un ZTE Blade Q Maxi (Orange Reyo) si dupa vreo doua zile am inceput sa descarc aplicatii mai mari, care necesita transfer pe cardul SD... Ei bine, am cautat si am tot cautat optiunea "Mutare pe cartela SD" dar nu am gasit-o... Cei care aveti sau ati avut acest telefon va rog sa ma ajutati... Intrebarea este de ce nu am optiunea aceea? Cardul SD este in regula, am achizitionat altul pentru test si exact ceea ce spuneam...

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Acest telefon nu permite mutarea aplicatiilor pe cardul extern de memorie.

Cu prietenie,
Orange Helper