| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un formular pe Google Forms de completat și după ce l-am completat am observat ca am avut doar 80 de puncte, pentru că am scris că personajul dramatic trebuie interpretat. Apoi am apăsat pe optiunea "Submit other answer" si am facut testul din nou, de data asta cu 100 de puncte. Profesoara vede că am trimis alt răspuns sau apare ca un singur răspuns?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, vede - se uită in "history"!

| 120bulevard a răspuns:

Stai chill, majoritatea profesorilor nu stiu cum functioneaza Google Forms si iti calculeaza un punctaj de mare r##at chiar daca ai facut testul fara nicio greseala