| bombita a întrebat:

Am comparat un laptop ASUS si vreau sa i instalez Win 7. Problema este ca după ce se booteaza apare cat la suta sa instalat si îmi spune că se va reseta de câteva ori în timpul procesului. Dar la primul reset apare iconița ca se deschide si starting windows apoi rămâne blocat. Cred ca am așteptat si 2 ore si nu s a schimbat nimic. Ce ma sfătuiți?

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema tot cu un Asus. nu are nicio problema windows ul doar ca din fabrica nu s compatibile cu windows 7. Merg doar cu 8 din pacate pentru unii

| K0sti a răspuns (pentru alex495):

Aia crezi tu...
Nu exista asa ceva! Posibil sa nu existe drivere, aia e adevarat, dar pana acolo mai e, aia doar dupa ce-l instalezi!

5 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Cd-ul e corupt, zgariat

cand da-ti burn nu da-ti cu maxim

| Vl4dootz a răspuns:

Incearca sa instalezi windows-ul de pe un usb nu dvd.
Bafta!

| bombita explică:

Alex495 dar un Win 10 ar merge pe el?

| alex495 a răspuns (pentru bombita):

Pai 10 e upgrade din 8 deci logic ca merge