| soparla18 a întrebat:

Am contract la RCS & RDS, si am cam rupt cablul de la Internet, nu se mai conecteaza deloc la pc. Daca solicit sa vina sa-l schimbe, cat m-ar costa?
Mulțumesc

1 răspuns:
| Alexanul a răspuns:

Pai din moment ce ai contract cu ei ar trebui sa ti-l faca gratis, eu i-am chemat odata deoarece nu imi mergea internetul iar cand m-au intrebat daca vreau sa schimb mufa nu au spus nimic de plata.Totusi daca ar trebui sa platesti nu ar fi mai mult de 15 lei.