| Papusica190 a întrebat:

Am cumpărat o mașină de spălat marca Daewoo,spala bine,pe ecran arata că spala,clătește, stoarce și end.Mai arata și rotațiile dar nu arată timpul de spălare, cronometrul.Sa fie defecta sau sunt mașini de spălat care nu arata cronometrul?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca are afisaj electronic trebuie sa aiba si cronometru. Vezi in cartea tehnica.

| anonimg a răspuns:

Sunt puține care arată timpul de spălare. Va trebui să-l înveți dacă mașina nu te va anunța într-un fel.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Păi când o pornești cum îi setezi programul de spălare? Atunci apare timpul de spălare de obicei?

| Papusica190 explică (pentru JustMeDeea2019):

Nu arată timpul de spălare, am fost la magazin de unde am luat-o și au spus că are doar afișaj tip led și nu are afișaj electronic.Asta e data viitoare când o sa-mi mai cumpăr o mașină de spălat o să mă informez mai mult. Oricum mersi de răspuns.

| Papusica190 explică:

Va mulțumesc tuturor pentru răspunsuri, am rezolvat problema