| CristianDanM a întrebat:

Am cumparat un calculator de la pc garage si am vrut sa imi instaleze ei windowsul, si observ ca nu am Microsoft office ( cele word, power point, etc.) ce pot sa fac ca sa le am?
specific: este windows 7 home premium, iar calculatorul este de ultima generatie, deci suporta totul.

5 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Pachetul Microsoft office nu vine odata cu windowsul. el poate fi cumparat sau descarcat de pe internet
sfatul meu este sa il cumperi deoarece pirateria este ilegalawinking

| cupydo0n a răspuns:

De aici poti sa descarci : http://www.microsoft.com/en-us/download/office.aspx
Poti sa le iei pe care vrei si de care ai nevoie ca sa nu le instalezi toate si sa iti ocupe memorie.

O zi buna.

| Cooooooooooooooooooooooooooool a răspuns:

Office-urile nu fac parte din pachetul Windows

Trebuiesc intalate separat. Si cumparate.

| crisss27 a răspuns:

Treubie sa le cumperi si sa le instalezi de unul singur. Gasesti si pe pc garage aceste programe, sau poti sa le descarci de pe internet.

| vlad2103 a răspuns:

Poti sa le descarci de pe net...si sa le instalezi tu.