| CossssssminaaGbb a întrebat:

Am descoperit ieri pe profilul unei.,, foste prietene " ( abia imi vine sa o numesc asa ) poze cu mine / noi de acum vreo 2 ani, urate rau X_x. Nu tinem legatura. so, ce sa fac sa nu mai existe pozele alea nicaieri? Sunt puse de ea. si eu din moment ce nici nu mai suntem,, prietene " nu pot nici sa ii zic sa le stearga, caci altfel sigur le evidentiaza, si nici parola ei nu o am -_-. Helppppppppp crying

6 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

De ce am impresia ca pui intrebarea asta ca sa iti zica cineva cum sa ii spargi parola? big grin

| CossssssminaaGbb explică (pentru DryIce):

Nu am nevoie de parola ei. ai inteles gresit. Tot ce vreau e sa nu mai existe pozele nicaieri. intram la liceu curand, imi stic viata sociala laughing)

| CossssssminaaGbb explică (pentru CossssssminaaGbb):

Stric *

| PogChamp a răspuns:

Viata ta sociala o sa fie distrusa in liceu oricum, oricat o sa incerci sa te feresti, nu scapi de barfa liceului. Daca nu esti in stare sa accepti critici, nu mai face pozele publice.

| BabyDollFaux a răspuns:

Ti-a dat tag la pozele alea? Eventual poti alege la setarile pozei sa iti scoti tag-ul. Sau raporteaza poza laughing
Daca nu iti iese nimic, stai linistita, oricum majoritatea oamenilor arata urat in pozele postate de altii laughing Nu ai de ce sa te stresezi cu niste poze, poate nici nu vor fi observate

| alexdanut6978 a răspuns:

Deschizi poza respectiva, setările pozei sau ceva de genu apoi reportezi poza la Facebook.