| honeykanye a întrebat:

Hei tpu.deci,am o prietena si e foarte disperaata.acuma doi ani si-a facut un cont de google si are la profil o poza super awkward cu ea.asa,si si-a uitat mail-ul si parola cu care s-a logat deci nu poa' sa stearga contul.si nici la webmaster tools caci continutul siteului trebuie' eliminat dintai de proprietar si mna..si sunt bff-u' ei si ma bate la cap ca is fix primele poze cand le cauti si a zis ca niste colege au cautat-o pe google si nu stiu de ce si i-au zis ca au gasit poze cu ea de mai demult si s-a dus sa verifice si...puf! deci va roog ajutati-o, mi-e si mila de ea. :/ laughing) ce ar trebui sa faca sa stearga pozele alea?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa isi completeze datele corecte, nu la nimereala data viitoare.

| SouLIce a răspuns:

Sa incearca sa isi aminteasca datele de logare a contului

| Flaviucu a răspuns:

Sa-si recupereze contul, daca si-a uitat e-mailu nu are cum sa-l recupereze, daca-l stie, isi poate recupera contul daca stie intrebarea secreta care i s-a adresat cand si-a facut contul(putin probabil sa o stie).

| honeykanye explică (pentru Flaviucu):

Mda pai si-a uitat mail-ul. laughing)