| vlad8249 a întrebat:

Am folosit Team Viewer si un prieten de-al meu s-a conectat la contul de google+ pe calculatorul meu! Si nu stiu cum s-a incamplat dar contul lui e prestabilit pe calculatorul meu! Cum pot face sa ii iau contul de pe calculatorul meu?

Si apropo,nu stiu cum,el poate controla contul meu de youtube, si eu pe al lui! Cum pot sa ii iau toate conturile lui de youtube si google+ afara din calculatorul meu?

Răspuns Câştigător
| cadedimineata a răspuns:

Nu este presetat in calculator, este presetat in browser. Presupun ca folosesti Google Chrome.

In browser, click pe butonul de meniu (dreapta sus in colt, 3 linii orizontale), click pe "Signed In as prietenultau@gmail.com", apoi in partea de sus ai optiunea de Disconnect.

Spor

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Stergeti istoricul din google chrome, tu si cu prietenul tau. dupa fiecare cu contul lui pe calculatorul lui.

| Maruana a răspuns:

Sincer nu stiu scuze.