| poprazvanmarcel a întrebat:

Am și eu o mică problemă. Nu-mi merge decat o casca, cand le conectez la PC. De mentionat faptul că, la telefonn merg ambele. m-am uitat la balance, acolo la audio si erau la mijloc. Vă rog frumos ajutati-mă!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai misca de mufa de la casti cand le conectezi la pc.Invarte putin. Posibil sa nu faca contact cum trebuie.

| poprazvanmarcel explică (pentru darrio2007):

Am încercat, dar nu merge.

| Faw a răspuns:

Posibil de la driver sau de la placa audio.Incearca sa reainstalezi driverul control panel -> hardware and sound -> device manager si cauti acolo driverul dai update daca poti sau unistall dupa aia il instalezi tot de acolo. Daca nici asa nu iti merge probabil ii placa audio.

| poprazvanmarcel explică (pentru Faw):

Am reinstalat drierul, update nu mai pot face, si tot nu merge. Să-mi schimb placa audio?

| Faw a răspuns (pentru poprazvanmarcel):

Da. cel mai probabil e de la placa audio daca tu spui ca in telefon iti merg amandoua.