| unknown12345 a întrebat:

am instalat pe calculator antivirus, dar e foarte enervant ca nu ma lasa sa downloadez nimic! As vrea sa-mi downloadez sims 3 pentru ca cel de pe ipod e tare naspa.Stiti cumva daca pot sterge antivirus-ul si sa-l instalez inapoi?

Răspuns Câştigător
| luky63 a răspuns:

App Remover e special pentru antivirus il dezinstaleaza fara sa lase urme. Sfatul meu e Bitdefender ( e gratuit, in romana si nu trebuie sa faci nimic. El lucreaza singur fara sa te deranjeze. FUNDA?

1 răspuns:
| Ciocanciprian12 a răspuns:

Se dezinstaleaza din control panel!