| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am lipsit vreo zece zile si nu am mai intrat pe net.Astazi cand am vrut sa-mi citesc e-mailurile pe yahoo! mail,imi da o pagina cu scris albastru numaii pe stanga,naspa de tot, nici nu pot deschide e-mailurile.Stie cineva ce problema e si cum rezolv sa revin la pagina normala de email?
fundita.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Bună Ramon!
Șterge https:// din față.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Salut! Deci cand intru pe yahoo! mail, sterg http-ul?
Mai devreme am vazut ca ai postat si ti intrebari si cand am vrut sa intru, imi arata porcaria aia si nicicum intrebarea ta.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Raspuns corect. Felicitari.Priviti si invatati.happy tongue

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi mult mă bucur ca te-am ajutat.
O zi bună!

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Mersi la fel.Informatia asta am bagat-o direct in materia cenusie.protejat si fara posibilitate de delete.happy

10 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si la mine este la fel. Ca sa poti citi e-mailurile, dus in pasrtea dreapta a browserului in casuta linkului este o iconita ca un fel de scut. Dai click pe acel scut, si click pe ''incarcati scripturile nesigure''. Face asa pentru ca zilele trecute s-ar fi spart baza lor de date si furate cateva mii de conturi''. Bafta

| Ozgean07 a răspuns:

Yahoo! a fost spart de hack-eri, in caz ca ai facut tranzactii bancare pe calculator blocheaza-ti conturile (bancare). A aratat si la stiri straight face

| anonim_4396 explică (pentru Ozgean07):

Nu fac asa ceva pe net,multumesc oricum.Dar acum la oricine arata pagina aceea? E scris totul cu lalbastru in partea stanga de sus pana jos, am primit o groaza de emailuri, si nu le pot deschide, adica practic cand deschid emaailul nu le gasesc. Ma anunta ca am primit email in dreapta langa ceas, dar cand deschid emailul e porcaria aia/Asa e la toti?

| Ozgean07 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca da..mai bine incearca o vreme sa uiti de email..pana se rezolva problema.

| anonim_4396 explică (pentru Ozgean07):

Pfff, chiar o sa inccerc sa uit.Azi dimineata nu gaseste serverul de la yahoo.mail.nu pot intra, se redirectioneaza.Ce o fi?

| Ozgean07 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma gandesc ca da..la toti cred ca le apare asa.