| LittlebaaXd a întrebat:

am luat camera mea web de la o prietena ca i-am imprumutat-o, si i-a pierdut cd-ul si nu mi-a ramas instalat, si acum daca incerc sa pun camera la status sau sa o dau cuiva mi se da restart, si nu gasesc driver pentru camera. Camera e : CNR-WCAM120 sad. vreau si eu driverul va rog puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| TZi a răspuns:

Buna,
Poti lua driverele de aici:
http://translate.google.com/....../translate
La mijlocul paginii apare Features, Specifications si Download.
Tu dai click pe Download iar apoi o sa apara driverele.
Daca ai Windows XP iei primul driver (dai click pe download sa se descarce), iar daca ai Windows 7 iei ultimul driver.
Sper sa te descurci. Daca nu reusesti lasa-mi mesaj.
Bafta.

3 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Buna! Uite driverul aici: http://www.canyonromania.ro/......rt/drivers In dreapta jos ai "Descarca"

| Zmantana a răspuns:

Daca nu reusesti sa faci rost de driver, foloeste Driver Checker pe care il gasesti pe google(recomand linkul de la brothersoft) iar pe serials.ws gasesti key-ul (are un rating de 96%) pe care sa il foloesti iar inainte sa dai scan la pc cu acel program sa conectezi camera.