| emma_8868 a întrebat:

Buna TPU
Am luat un virus urat de pe internet pe care l-am luat din lista de prieteni de la mess iar acum se trimite tot timpul, problema mea mare este alta cand vreau sa DESCARC POZELE din aparatul foto toate folderele originale imi apar FOLDERE SCURTATURA si nu mai pot descaraca pozele, imi apare ca am virusi pe card dar cum sa fac sa pot repara cardul sa descar pozele PLS AJUTATI-MA dau funda ce sa fac? este al doilea card cu care patesc asa.
ast raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

In bara de meniu clic tools\folder options\view\bifezi displays units, hidden files and folders\apply\ok.
Stergi tot ce exista in afara folderelor, executabile, autorun, inf...si in foldere la fel.
Intelept era sa formatezi cardul inainte de a face poze.

| Dlkee_NikoLee_1995 a răspuns (pentru Sihastrul):

Heyy buna mie nu imi citeste pc cardul aparatul foto imi arata toate pozele iar pc imi arata folder gol ma potii ajuta? te rogg

3 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Descar http://download.cnet.com/......04572.html fai update, dai scan si daca gaseste ceva dale remove.

| Elsiane a răspuns:

Prima dată nu mai deschide link-uri de pe messenger dacă este un robot care vorbește în engleză... cu iq. Și ar fi trebuit să ai antivirus, dacă aveai antivirus nu îți rămânea decât pe messenger și se trimitea la altul, dar dispărea în maxim o săptămână. Acum... nu știu ce să-ți zic, aș spune să îți instalezi un antivirus bun (de exemplu al meu este ESET NOD32 ANTIVIRUS). Baftă!