| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. mi-am luat un cititor de carduri ca sa descarc pozele din telefon, numai ca nu mi-am mai gasit transformatorul si am folosit alt transformator de la cardul de la aparatul foto. Acyum am pus inapoi cardul de la aparatul foto in tranformator, si in aparat, dar cand deschid aparatul scrie Card Blocat. Ce sa fac? va rog ajutati-ma... puppy dog eyes

1 răspuns:
| nextlevel999 a răspuns:

happy incearca un alt card daca cu ala mergesadsau baga-l inapoi in cititor si formatezal sper sa mearga asa