| MrSonnyist a întrebat:

BUNA TPU.Am mare nevoie de ajur.Nu ma pot decide care din urmatoarele sa le achizitionez:Asus Transformer TF300T-1K120A sau Samsung Galaxy Tab2 P5100 10.1.

As trage spre Asus dar are ecran LCD care ma sperie putin.Zicea cineva ca la o forta puternica se indoaie. Oare e adevara?
Asus domina Samsung-ul la hardware.Dar are ecranul mai slab.
Oare e asa de slab ecranul? Adica la prima tranta oare e praf?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| ClimateZone a răspuns:

Salut,

Cam tarziu un raspuns, dar na, eu acum am intrat.

Galaxy Tab e varza, e foarte scump ca si componente, de altfel si TF300, dar calitativ Asus e superior.

Sper ca ti-am raspuns la intrebare!

| vladutzboos13 a răspuns:

Ia samsungul

| Valentin2074 a răspuns:

Eu ti-as sugera Asus. Tf300 este o tableta foarte buna, are un display bun (filmele se vad superb), ma joc toata ziua pe ea si nu ma m-ai satur. In plus mi-am gasit o husa super ieftina pe husetablete.ro (sper ca nu se considera reclama) si acum o protejez maxim. Astept funda.