| AndreeaDmn a întrebat:

Bună TPU.
Am modem Romtelecom Huawei SmartAM MT882. [ http://mercador.ro/......DCn93.html ]
Se poate adăuga wiredless [ sau cum se scrie ] pe el?
Dacă da, costă? Cam cât?
Şi dacă ştiţi cum să adaug ar fi perfect :)
Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Modemul pe care il ai nu are wireless ..deci nu e compatibil si de aceea este nevoie sa cumperi un router wireless.

4 răspunsuri:
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Pai iti trebuie un router wireless (daca nu ai pereti din beton armat poti merge pe un D-Link cu doua antene)... Daca ai asta discutam.

| AndreeaDmn explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

-.- m-ai băgat în ceaţă. deci ce trebuie să am? şi până la urmă, am modemul compatibil cu aşa ceva?

| AndreeaDmn explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

De atât am avut nevoie, mulţumesc!

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru AndreeaDmn):

De atat. Si normal dupa ce l-ai cumparat ai nevoie de configurare. Sa te FERESTI de routerele cu antene interne.

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru AndreeaDmn):

Modemul pe care il ai nu are wireless ..deci nu e compatibil si de aceea este nevoie sa cumperi un router wireless.