| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Am montat montat o instalatie de aer conditionat si din pacate bate numai pe mine provocandu-mi dureri de cap. Vreau sa ii schimb fluxul si modul in care aerul este distribuit in camera folosind o coloana din panza sau o tubulatura destinata acestui lucru.
Ma puteti ajuta cu informatii gen: pret denumire si un link catre acestea?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La pozitionarea aparatului trebuia sa te gandesti inainte de a-l monta. E bine sa nu stai in camera cand aparatul este pornit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cheamă pe cineva de la firme de instalatii aer conditionat, si ei il vor monta in alt loc unde nu va bate aer rece pe tine. Dar cine l a montat tu? Sau firma?

| QwertyBeast a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Tu chiar crezi că e așa ușor să mute aerul condiționat dintr-o parte în alta? O poți face, totuși, dar vei rămâne cu o gaură în perete.