| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de ajutorul vostru.In ultima vreme,primesc e-mailuri de pe site-uri care tot imi scriu daca vreau iubita.Sunt sigura ca cineva mi-a folosit e-mailul iar acum primesc numai porcarii din astea.Cum sa fac sa nu imi mai trimita?Ma enerveaza,e si in engleza

3 răspunsuri:
| Adelynutza05 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti faci alt email s-au dai pe acel site ca trebuie sa-ti scrie de la cine e

| Adelynutza05 a răspuns (pentru Adelynutza05):

Si le spui sa nu-ti mai trimita

| Hamaki a răspuns:

Mai bine iti inchizi contul de pe siteul oficial de e-mail si iti crezi altul sau mai bine iti schimbi parola tot de pe siteul oficial te rog funda