| VladConstantin20 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.
Urmează să-mi achiziționez un telefon și nu știu ce să aleg.
Vroiam un Samsung Galaxy S III dar nu îmi pot permite acum.
Deci trebuie să caut alte opțiuni. Aș vrea dacă se poate să fie Samsung, să aibă Android, să fie bun și performant, lansat nu mai devreme de 2011, cu ecran Super AMOLED și loc de microSD totuși modest la preț, să nu depășească 300-400 de euro.
Ce opțiuni îmi dați? Sau ce telefoane recomandați voi? FUNDĂ la cel care îmi place mai mult sau care să îndeplinească măcar condiția cu prețul și anul apariției. Am nevoie doar de numele telefonului, de restul mă ocup eu.

Răspuns Câştigător
| WizKhalifaa a răspuns:

Http://samsung.yourphone.ro/Detalii-Samsung-I9100+Galaxy+S+II+Romana.html
Clar Samsung Galaxy SII, sa nu uitam ca a fost tel anului 2011! Camera 8Mp, filmeaza Full HD, 1Gb ram etc e mai mult decat trebuie. Si in plus e chiar ieftin pentru ce stie sa faca, il am de aproape 1 an si nu mi-a facut absolut nici o problema.

5 răspunsuri:
| geo1200 a răspuns:

Samsung galaxy sII

| xgaming31 a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy s plus si e foarte bun, dar te poti uita si peste aceste modele:
HTC One X Gray
Samsung I9100 Galaxy S II
Samsung i9250 Galaxy Nexus
Samsung Galaxy Note N7000
Sony Xperia S

| ionut2424 a răspuns:

Samsung galaxy s plus, e foarte bun.si e la un pret rezonabil

| meneco a răspuns:

Samsung galaxy mini

| jimbast a răspuns:

Samsung galaxy Nexus, daca vrei neaparat android.