| OrangeWind a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru va rog.Stiti cumva cum mias putea citi o arhiva de mesaje de pe yahoo messenger de acum cativa ani? Eu am la id selectat sa nu imi salveze arhiva dar acum am nevoie sa citesc niste convorbiri care le-am avut cu cineva acum cativa ani. Daca stiti cum va rog spuneti-mi si mie

Răspuns Câştigător
| Good Cat a răspuns:

Te poti duce unde ai instalat mess-ul, de obicei partitia C, program files, Yahoo!, Messenger, Profiles, gasesti id-ul tau, intri, dai la Archive si vei vedea acolo daca e.
Desi dupa cum spunea emanuellex, daca ai formatat partitia, chiar daca aveai bifata optiunea de salvare a arhivei, nu mai poti face nimic.

4 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Nu cred ca se mai poate. Este foarte posibil ca de atatia ani sa mai fi formatat calculatorul, si atunci arhiva, chiar daca ai fi bifat ca sa se salveze, nu s-a pastrat. Imi pare rau.

| BiaJ a răspuns:

De unde atata tehnologieoh go on?

| M.G.R a răspuns:

Nu ai cum
tongue

| LittleandLiars a răspuns:

Nu se poate deodata ce nu le-ai salvat big grinbig grinbig grinbig grin