| iulian91 a întrebat:

Buna,TPU.Am nevoie de un cod la un casetofon Blaupunkt gmbh 815 bp633267209336.A fost pe un Fiat.nr.7354456180
Undeva mai scrie si Fiat223mp3sb05
764633216.daca nu v-am bagat in ceata prea tare, putin ajutor nu ar strica

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai un electrician auto sau un electronist ar stii sa til deblocheze.Mergi la ei si intreaba i.

| cezar003 a răspuns:

CNP-ul din buletinul proprietarului Blaupunkt gmbh-sului respectiv il stii? sau esti aici sa sperii porumbeii?

| cezar003 a răspuns:

Vrei sa-ti fac un tatuaj mare pe fund cu "Fabrica Italiana de Automobile Torino"? si cu toate serile ei?

| cezar003 a răspuns:

Codul este "vilma" nu-l rosti cu voce tare ca nu vreau sa te auda aia de la Rahova sau Jilava ca iar raman ai mei pe dinafara si nu au mai vazut demult asa fetite hotarate