| Murita a întrebat:

Buna TPU
Am un telefon Samsung S II. As vrea sa blochez niste numere din contactele mele si nu stiu cum sa fac? Sau imi trebuie un program special? Si daca da, care ar fi cel mai bun? Nu vreau sa ma mai sune sau sa mai primesc mesaje de la acele numere. Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

De pe magazin lay iti iei aplicatia care se numeste call blocker. Adaugi in black list numarul de telefon care nu mai vrei sa te deranzeje pe asta il folosesc si eu si am incercat inainte sa blochez un numar sunand de pe celalalt telefon al meu si suna ocupat, deci chiar functioneaza.

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Menu -> Settings -> Call -> Call Rejection -> Blacklist -> Add -> Introdu numarul dorit si apasa pe "Save".

Voila.