| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy Am nevoie mare de ajutorul vostru : i.am spus unui coleg din clasa. niste lucururi. facandu. l pe un amic " needucat ". El acum are mesajele pe Yahoo. Cum pot sa fac. ori sa stearga mesajele alea. ori sa ii blochez contul, ori sa ii sparg id. ul. Va rog, ajutati.ma nu vrea sa ajunga acele mesajele la colegul " barfit ". Ce sa fac? Funda :*:*

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Pune ceva pretena de-a ta sa ii trimita un site ceva ca el sa intre sa se uite si apoi sa ii spuna ca site-ul era visat si ca sa dispara virusul trebuie sa stearga arhiva la google si lamess si la tothee hee
poate functioneaza!
contul il poti bloca dar numai pentru 24 de ore, daca ii bagi parola de mai multe ori si nu o nimerestii, contul lui va fi blocat! asa ca baga parola de 10-20 de ori si el nu o sa mai poata intra, apoi peste doua zile faci la fel si tot asalaughing