| stylenew a întrebat:

Hey happy Am nevoie mare de ajutorul vostru : i.am spus unui coleg din clasa. niste lucururi. facandu. l pe un amic " needucat ". El acum are mesajele pe Yahoo. Cum pot sa fac. ori sa stearga mesajele alea. ori sa ii blochez contul, ori sa ii sparg id. ul. Va rog, ajutati.ma nu vrea sa ajunga acele mesajele la colegul " barfit ". Ce sa fac? Funda :*:*

1 răspuns:
| TinkerbellM a răspuns:

Pentru incepu un sfat : Nu mai vorbi despre altii. Poti sa vorbesti cu colegul cu care ai barfit sa nu dea mesajele sau sa le stearga. Poti sa ii propui sa faceti schimb de parole si dupa aceea ti-o schimbi tu pe a ta si tu ii stergi mesajele. Puteti face un pact, sau ii poti spune colegului barfit ca ai zis chestia aia din nervi sau ca vroiai sa zici de altcineva si ca ai gresit numele [ depinde aici de cum e formulata afirmatia ]. Sper ca am fost de ajutor. big grin