| anonim_4396 a întrebat:

Hey happyAm nevoie mare de ajutorul vostru : i.am spus unui coleg din clasa. niste lucururi. facandu. l pe un amic " needucat ". El acum are mesajele pe Yahoo. Cum pot sa fac. ori sa stearga mesajele alea. ori sa ii blochez contul, ori sa ii sparg id. ul. Va rog, ajutati.ma nu vrea sa ajunga acele mesajele la colegul " barfit ". Ce sa fac? Funda :*:* [ nu vreau sa am scandal cu nimeni, acum ] happy doar sa sterg acele mesaje. Oare daca il pacalesc sa instaleze o versiune noua de Yahoo, mesajele mai exista?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, mesajele vor continua sa existe chiar si dupa instalarea unei noi versiuni de messenger. E mai usor sa-ti vorbesti prietenii pe la spate, decat sa le spui in fata ce simti?

| uN23 a răspuns:

Da, arhiva ramane chiar daca schimba versiunea de Yahoo. Oricum, daca vrea sa ii spuna amicului tau o poate face si fara arhiva. Cel mai bine e sa ii spui ca ai glumit. happy

| seen a răspuns:

De 3 ori parola introdusa gresit contul se blocheaza pentru 24 de ore in rest trebuia sa ai zici tovarasului in fata daca nul suporti