| thunder11 a întrebat:

Buna TPU, am niste casti bluetooth de un an si mergeau perfect pana acum 2 zile cand au inceput sa faca figuri, cand le conectez si bag muzica sau ceva se aude pentru 2 secunde dupa se opreste si nu se mai aude nimic, iar daca vreau sa dau play la muzica se incarca si se blocheaza si se opreste non-stop. Tin sa precizez ca castile sunt in conditie perfecta, nu au fost lovite sau bagate sub apa. Problema este de la software, va rog ajutati-ma dau funda cui ma ajuta sa rezolv!

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Ce căști bluethooth ai?

| thunder11 explică (pentru Hyperion7):

Sony

| Hyperion7 a răspuns (pentru thunder11):

Caută pe net modelul+ hard reset
Posibil sa fie o eroare software!

| M1rc3a a răspuns:

Te deconecteaza sau ce? Daca da am avut problema asta, ce trebuie sa faci este sa intri pe bluetooth si sa elimini castile din istoric si dupa sa te conectezi inapoi