| DyDyuzzz a întrebat:

Buna TPU ^^
Am niste casti cu wireless si nu stiu cum sa le contectez la laptop...Ma poate ajuta cineva? Va roooog...

Răspuns Câştigător
| VladyV a răspuns:

Daca sunt casti pentru PC de gaming vor avea nevoie de un CD de instalare a driverelor si dupa bagi cablu USB pe care il gasesti prin cutie (o chestie micuta) in calculator.in caz ca e cu bluetooth va trebui sa ai receiver la PC, cauti dispozitivu si il conectezi.

| DyDyuzzz explică (pentru VladyV):

Castile sunt prin bluetooth deci trebuie sa dau receiver...Dar nu stiu cumbig grin Imi poti spune cum sa fac asa?

| DyDyuzzz explică (pentru VladyV):

A...dar stai ca am citit eu prost ca de obicei big grin M-am grabit ca fraiera.Am deja receiver dar nu stiu cum sa il conectez la laptop sau ce ar trebui sa fac...nu mai gasesc acea carte cu utilizarile.Sti cumva ce trebuie sa fac pentru a il conecta la laptop?

| VladyV a răspuns (pentru DyDyuzzz):

Daca ai receiver atunci va trebui sa bagi receiverul in PC, prin USB iar receiverul de bluetooth are un CD cu drivere. Daca nu gasesti CDul atunci uita-te pe receiver si vezi ce scrie pe el ce firma ce model model ca sa iti trimit de pe net.

| DyDyuzzz explică (pentru VladyV):

Mersi mult!happy (Mai ales ca ti-ai batut capul atata cu mine :p )

| VladyV a răspuns (pentru DyDyuzzz):

Cu placere