| pirates406 a întrebat:

Deci am un router wireless thompson ST585 v6 cu 4 iesiri... Faza e ca eu nu ma prea pricep cu asa ceva, lucrez pentru prima data cu un router, si vreau sa spun ca nu merge sa contectez nici macar doua calculatoare la router prin cablu, si sa mearga si Pc-ul si laptop-ul cu internet pe ele...
Eu tot ce vreau e sa fac sa mearga PC-ul cu cablul din router iar pentru laptop sa am wireless... Ma poate ajuta cineva?
Astept sugestii aici, si/sau pe adresa de mail/mess pirates406@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| furios4you a răspuns:

Id furios4you si te ajut

1 răspuns:
| boogdan91 a răspuns:

Trebuie sa faci setarile routerului. http://www.192.168.0.1 (adresa difera in functie de marca router-ului), bagi acolo adresa mac pe care primesti net la conexiunea principala.