| Somberヅ a întrebat:

Am o intrebare, care telefon vi se pare mai bun dintre Huawei y 530 şi Philips W 3500? Spuneti si de ce.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Pai Huawei-ul e mai mic ca marime decat Philips-ul. Camera este la fel adica de 5 megapixeli.Memoria ram este mai mica la Huawei ( 512 mb ram) si la Philips (1 gb ram). Spatiu de stocare la fel adica de 4 gb. Procesor quad-core de 1, 3 ghz la Philips si la Huawei este dual core 1, 2 ghz adica la Philips este de 1000 de ori mai bun. Android 4.3 la Huawei si la Philips 4.2 la Huawei este mai mare dar nu conteaza pentru ca jocurile iti cer maxim 4.2. Deci Philips W 3500 este de mii de ori mai bun ca Huawei y 530... Da era evident nici nu mai trebuia sa intrebi. Trebuie sa te uiti la gb ram, memoria interna si procesor. Bafta! Si Philips-ul asta care il vrei este un telefon foarte bun pentru pretul lui. Cel mai bun la pretul ala. el si Vonino Ego Qs da sunt cam egale. Asta doar ca sa stii.

3 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Philips este mai bun
http://bit.ly/1hDUucE (link generat de conversion marketing)

| sLy007 a răspuns:

Mai bine alege-ti un Samsung, Sony sau Nokia big grin in fine, intre cele doua pe mine ma atrage mai tare Philips deoarece performanta este mai mare...

| Sn4k3 a răspuns (pentru sLy007):

Samsung la pretul asta care il vrea el este praf. Bune sunt alea dupa 1000 lei. Nokia are windows 8 deci aplicatii putine si jocuri multicele.Iar Sony da e tare cred la asta nu stiu. Vonino Ego Qs este egal cu Philipsul asta la performanta ca la aspect Vonino e mai tare.