| Skylimit a întrebat:

Buna TPU am o intrebare : cu cateva zile in urma mi-am dezinstalat windows 7 si am pus windows xp (din simplul motiv ca merge o idee mai repede si imi place windows xp) am instalat driverul de sunet si intru pe net sa vad daca merge sunetul, am avut scoase boxele si a pornit melodia se auzea dar nu stiam de unde, ei se auzea din unitate. Dupa am bagat boxele si se auzeau din amandoua, nu prea ma deranjeaza dar nu pot sa ma conectez la casti, se aude din casti dar si din unitate. Ce sa ma fac dezinstalez placa audio si o pun inapoi?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rosualbastruviolet a răspuns:

Eu nu am sa-ti spun decat atat : ai facut o mare PROSTIE sa iti bagi xp in loc de 7 pentru ca este chiar invers fata de cum zici tu. Nu am mai apucat sa citesc intrebarea pana la capat ca mi-a atras atentia asta!