| Street22 a întrebat:

am o intrebarebig grin
Presupun ca am o foaie care scrie ceva pe ea si eu vreau sa o fac la fel ca aceia doar sa modific ce scrie pe ea, as puteam sa o pun la o imprimanta cu scaner si imi apare foaia aia in calculator in word? ca eu nu stiu cum e cu imprimantele astea cu scanerbig grin si daca nu merge va rog spuneti-mi cum as putea s-o fac in alt fel? DAU FUNDA! scuze de categoriestraight face

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca o treci prin scaner o sa-ti iasa o imagine. Nu poti s-o deschizi in World prin simpla apasare. Singura solutie este sa scrii tot ce este pe foaie. Poti insa modifica foaia in Paint.
Atentie! Modificarea documentelor oficiale este ilegala si se pedepseste cu inchisoare pentru tine sau pentru parinti daca esti minor.