| tmariusandrei a întrebat:

Am o intrebare daca de pe partitia C: a calculatorului(in cazul meu laptop) copiez pe ceva folderul cu windows, dupa daca formatez partitia si pun la loc folderul voi avea inapoi windowsul?

PS: va rog sa-mi dati un site in care pot descarca un drive pentru. bluetooth care sa mearca pe wifi adica sa pot folosi pe calculator bluetooth fara stik sau alte chestii prin laptop...

Multumesc, dau Funda!

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Prin copiere simpla nu se poate. Poti face un back-up al intregului sistem cu tot ce ai instalat, dar iti trebuie cateva DVD-uri si nu e rentabil. Unul singur daca e zgariat nu mai poti instala sistemul.
Pentru bluetooth nu se poate ce vrei.

| Boblobobonti a răspuns:

Nu,de copiat poti copia pe alta partitie, dar dupa ce formatezi c-ul nu va mai merge pc-ul, sau cel mai sigur nu te va lasa sa il formatezi, iti sugerez sa instalezi windowsul din nou, preferabil pentru laptop: Windows 7 enterprise. Funda?

| tmariusandrei explică (pentru Boblobobonti):

Cum adica enterprise? si mersi :*

| Boblobobonti a răspuns (pentru tmariusandrei):

O versiune, cum ar fi ultimate, etc