| Alexinho007 a întrebat:

Am o intrebare pentru specialistii in informatica, mai precis in limbajul HTML.De cateva zile m-am pus sa imi fac un site HTML,am reusit sa imi pun sablon si sa fac legatura intre link-uri,spre exemplu :eu sunt pe site-ul meu si sa ma duca pe facebook,dar cand am creat o rubrica in site"Totul despre Gaming", cand dau pe acel link imi zice eroarea la conectarea de server.Cum pot sa mi-l activez?

Răspuns Câştigător
| TeodorL a răspuns:

Nu trebuie sa il activezi, trebuie doar scris corect. Tagul pentru ceea ce vrei tu este < a href="link"> Aici poti sa pui text, imagine, orice alt element. Arata-ne codul sa ne dam seama happy

| Alexinho007 explică (pentru TeodorL):

Mersi mult! Metoda care mi-ai zis-o este perfecta si acum merge! Drept rasplata, o fundita!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu ai pus link ul ok.