| TheVampireDiaries01 a întrebat:

Am o mare problema. Daca ma deloghez de pe skype si dupa vreau sa ma loghez.nu imi merge parolastraight face ..Tot timpul trebuie sa o schimb, de ce? ce sa fac? Sa descarc alta versiune de skype?

9 răspunsuri:
| anamarya5780 a răspuns:

Buna..probabil tii sa conectat skyp-ul automat iar tu cand te-ai ndeloghat nu ai mai stiut parola..asa am patit si eu..in cazul acesta da, trebuie sa-ti schimbi parolahappy tii se va trimite un cod pe adresa de email care il vei pune in locul parolei si este valabil 6 ore..in timpul acesta de 6 ore ai timp sufiecient sa-ti schimbi parola. sper ca te-am ajutat! Bafta!

| anamarya5780 a răspuns:

Buna..probabil tii sa conectat skype-ul automat iar tu cand te-ai deloghat nu ai mai stiut parola..asa am patit si eu..in cazul acesta da, trebuie sa-ti schimbi parolahappy tii se va trimite un cod pe adresa de email care il vei pune in locul parolei si este valabil 6 ore..in timpul acesta de 6 ore ai timp suficient sa-ti schimbi parola. sper ca te-am ajutat! Bafta!

| TheVampireDiaries01 explică (pentru anamarya5780):

Deci ..ieri mi-am schimbat parola pentru ca nu mergea cu parola pe care o stiam si am zis ca na, am uitat-o. Dar azi din nou? Nici o parola de pe zi pe alta nu pot sa tin minte? straight face

| anamarya5780 a răspuns (pentru TheVampireDiaries01):

Hey salut..ai rezolvat ceva cu skype-ul? O zi faina!

| anamarya5780 a răspuns (pentru TheVampireDiaries01):

happy ma bucur mult! happy

| TheVampireDiaries01 explică (pentru anamarya5780):

Nu ma ajuta raspunsul tau. Poate nu mi-ai inteles intrebarea dar daca ramaneam logata bifam ca atunci cand deschid pc-ul sa se deschida si skype-ul (avand parola salvata) ..In cazul asta. tot timpul trebuia sa pun eu parola, o stiam pentru ca o schimbam o data pe zi din cauza ca atunci cand puneam parola nu mergea straight face.dar am rezolvat-o.
Multumesc oricum.happy

| colea1994 a răspuns:

Buna
ziceti-mi si mie va rog cum imi pot afla parola de la skype?