| IonutsoțulSoției23 a întrebat:

Salut, contul fratelui meu de Facebook a fost furat de un jegos care i-a schimbat emailul de conectare și parola. El are emailul în telefon dar nu are parola pe care o pus-o ala care i-a furat contul. Ajutați-mă, eu nu pot primi cod de resetare a parolei că nu am acces la Adresa care o modificat-o ăla, vă rog ajutați-mă să il recuperez, vă rog frumos.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fratele tau cati anisori are?

Sa intre in FB pe contul ala si sa raporteze la FB ca acela este contul lui.

Sa pregateasca o poza/scanare cu copie dupa buletin, unde se vede clar: poza lui si TOATE datele personale, fiindca FB-ul ii va cere sa se identifice, ca sa-i dea contul de FB inapoi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/203305893040179

ai aici instructiuni cu ce sa faci