| xesusn a întrebat:

Am o nelamurire, daca sa presupunem cineva m-a blocat pe facebook(eu am trimis cerere la persoana de mai multe ori si nu a acceptat-o) si eu nu o mai gasesec.Eu imi fac alt cont si ma imprietenesc cu persoana accea cum se face ca pot sa vad like-urile si comentariile mele pe pagina acelei persoane? Eu cand am blocat pe cineva si apoi l-am deblocat like-urile au disparut.
Deci sa inteleg ca persoana m-a blocat sau se ascunde de mine big grin?
Va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi to
Funda

Răspuns Câştigător
| iLoveMusic01 a răspuns:

Persoana respectiva te-a blocat si probabil se ascunde de tine, stergand toate comentariile si like-urile pe care le-a dat. Funda?happy

| xesusn explică (pentru iLoveMusic01):

Eu am zis ca pot sa-mi vad comentariile si like-urile de pe contul pe care le am trimis.Si asta ma nelamureste.Normal nu erau sa dispara?
Contul cu care sunt prieten cu persoana e sub alt nume.

| iLoveMusic01 a răspuns (pentru xesusn):

Nu, nu dispar. Si eu am blocat pe cineva, si like-urile nu au disparut.

| xesusn explică (pentru iLoveMusic01):

Mersi.Da cum pot sa fac sa vorbesc cu accea persoana ca sa ma deblocheza.pe contul care sunt nu-mi raspunde deloc.mai tot timpul apare semnul mobil.pe mess nici nu prea intra. oricum ea nu stie ca sunt eu

| iLoveMusic01 a răspuns (pentru xesusn):

Roaga alti prieteni sa te ajute. Sa vorbeasca cu ea. Sau fa rost de adresa ei de messenger sau de nr de telefon.

| xesusn explică (pentru iLoveMusic01):

Am facut rost de adresa de messanger.Mersi de sfatwinking

| iLoveMusic01 a răspuns (pentru xesusn):

Nu ai pentru ce happy.