| ManStar a întrebat:

...Am o pereche de căsti cu microfon. Dar cand ascult muzica se aude si din PC.Cum fac sa se audă doar în căsti?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Are dreptate pendea. Daca sunt incorporate boxele, numai din driver-ul audio poti schimba setarile. In bara de Start, in dreapta, trebuie sa existe o iconita care duce la setarile pentru sunet. Daca nu ai cunostinte, e bine sa apelezi la cineva care se pricepe si care sa-ti arate. Daca totusi vrei sa umbli singur, ar trebui sa-ti notezi fiecare miscare facuta in setari, ca sa nu dai peste cap optiunile audio si sa poti reveni la setarile pe care le ai acum.
Bafta!

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Mufa de la casti se introduce in aceeasi mufa unde ai introduse boxele. Deconectand boxele de la pc si inlocuindu-le cu castile, nu au cum sa se auda simultan.

| ManStar explică (pentru dannyel86):

Da boxele nu mi-s bagate...pc are o boxa incorporata inauntru lui sau ii dat pe speaker

| pendea a răspuns:

La driverul audio selectezi de acolo