| NVSCS555 a întrebat:

Buna TPU am o problema. Am din ianuarie o perche de casti Sony wireless care se folosesc cu bluetooth si se incarca.Pana acum mergeau foarte bine,iar acum, cand incerc sa le conectez la telefon imi spune ca trebuie sa ma asigur ca castile sunt pornite si in raza de actiune(si ele deja sunt incarcate si pornite). Ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ține mai mult apăsat pe butonul de pe care le pornești, până ți le vede telefonul
mi-a luat destul de mult și mie să mă prind, tot căști Sony...

| NVSCS555 explică (pentru anonim_4396):

Am tinut destul timp apasat pe buton, 2 minute si tot nu mergea.