| Tanase_Cristi_1996 a întrebat:

Am achizitionat un laptop Lenovo G500 si am si eu o problema atunci cand tin apasat pe tasta Fn si de exp apas pe F2 normal nu ar trebui sa mearga utilitarul lui F2 atica sa dau sonorul mai mic... cum am eu... dar faza e ca merge F2 cand nu tin apasat pe fn si apas pe f2 merge sa dau sonorul mai mic adica e cam invers aveti vreo idee cum fac sa schimb asta? si inca ceva cand scriu pe tastatura nu merge padul big grin

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Gasaseste optiunea in BIOS si vei vedea atunci! Tu crezi ca vad ce ai tu pe laptop? Stiu doar ca unele modele de Lenovo si HP au aceasta optiune in BIOS! Poti folosi tastele in combinatia Fn+Function, sau numai Function!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai optiune in BIOS pentru tasta de functii!

| Tanase_Cristi_1996 explică (pentru K0sti):

Ai idee cum sa il schimb?

| K0sti a răspuns (pentru Tanase_Cristi_1996):

Gasaseste optiunea in BIOS si vei vedea atunci! Tu crezi ca vad ce ai tu pe laptop? Stiu doar ca unele modele de Lenovo si HP au aceasta optiune in BIOS! Poti folosi tastele in combinatia Fn+Function, sau numai Function!

| mgolea37 a răspuns:

E de la windows

| MrCereala a răspuns:

Trebuie sa te duci la un service. Il va repara la sigur.

| Tanase_Cristi_1996 explică:

Si aveti ideee cum sa schimb in bios

| Tanase_Cristi_1996 explică:

Pei si aveti idee cum sa schimb?

| Tanase_Cristi_1996 explică:

Ma scuzati ca am postat atat dar am crezut ca nu s-a postat