| Deeniisaa a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema cu boxele.Nu stiu de ce dar nu-mi mai merg boxele.Mufa la unitate e bagata, tot.Nici beculetul nu se mai aprinde? De ce? Asa deodata..peste noapte.sad
Funda cine ma poate ajuta happy

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Poate sa fie si peste zi! Dar cred ca s-a dus sursa de tensiune din ele mai precis transformatorul.La boxe de astea mai eftine se intampla des acest lucru. Totusi ar trebui sa chemi pe cineva care se pricepe poate e o problema cu butonul de power sau cablu de alimentare.

1 răspuns:
| 2Fast2Furious a răspuns:

Probabil s-au ars sau au luat ceva virus hardwere