| adriana9000 a întrebat:

Am o problema cu boxele.Nu mai imi merg si se aude inauntrul lor un fasait foarte incet.Sunt bagate in priza si este bagat si firul de la ele in unitate.
Cine stie o solutie pentru problema mea?

2 răspunsuri:
| Dragosh9988 a răspuns:

Daca boxele tale sunt vechi nu este exclus ca acestea sa fie defecte. Dar daca se aude incet trebuie sa il deschizi cu alt program!

| simona3272 a răspuns:

Mai bine aruncale si cumparati altele...au ceva inauntru nu stiu nici eu ce are dar mai bine ti-ai cumpara altele noi.