| Velente_Ryan_1996 a întrebat:

am o problema cu calculatorul si aceasta problema este :
dau un ex : cand intru in meci de lol, fix cum se incepe meciu mi se restarteaza calculatorul, si alte jocuri. Si rar se intampla cand se stinge cand nu sunt in niciun joc, temperatura e normala, adica nu ar fi de la temperatura, va rog sa ma ajutati, as aprecia foarte mult un raspuns.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Sursa!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca temperatura procesorului este buna (sub 50grade Celsius), testeaza placa video, memoriile RAM si re-instaleaza playerul folosit.