| ivan12 a întrebat:

Am o problema cu desktop-ul, nu imi apare nici un program nimic... am incercat sa le pun inca odata (programele) dar nu apare nimic! Ce sa fac ca imi este lene sa schimb windows-ul!

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Este o aplicatie care odata rulata iti da hide la toate iconurile de pe desktop si trebuie sa o rulezi din nou pentru a le face vizibile. Trebuie sa o caut maine pe hardu extern si daca o gasesc o sa iti las link de descarcare numai sa imi lasi un mesaj pe privat.

4 răspunsuri:
| ithunder a răspuns:

I-ai dat cumva "hide" din click dreapta sau ceva?

| ivan12 explică (pentru ithunder):

Fratele meu cred ca i-a facut ceva... imaginea imi apare doar iconurile nu!

| ithunder a răspuns (pentru ivan12):

Păi da, poate i-a dat cineva hide din click dreapta, aşa mă gândesc.

| XnonameX a răspuns:

Este o combinate, dai click dreapta si uitate ca este la icons undeva,, show icons" nu am oc in fata sa iti spun exact