| dee00000 a întrebat:

Buna TPU.am o problema cu facebookul: parola mi-a schimbat-o prietenul meu si eu tot incercam sa mi-o recuperez. nu am putut dar dupa ce mi-a dat parola nu mai pot sa intru imi da sa recunosc cativa prieteni iar dupa aceea trebuie sa bag emailul si sa astept sa imi trimita un cod prin email dar nu mai vine deja de ieri seara nu mi-a venit emailul.stiti ce as putea sa fac? sau daca e normal sa intarzie acest email. dau funda ajutooor. mersi

4 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Incearca prin obtiunea "Ţi-ai uitat parola?" de sub spatiile de logare.

| BiancaDenisa a răspuns:

Da,este normal ca acest e-mail sa intarzie.Nu te panica inca, pana la jumatatea saptamanii viitoare trebuie sa iti apara.

| JungHaYo a răspuns:

Ai cautat la spam?

| Naomiroxana a răspuns:

Se poate sa intarzie dar o sa-ti vina,, iti spun din din proprie experienta